PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cfar lloji i djemve apo vajzave ju pelqein,zheshkan\e apo bjond\e

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Cun_Lacian
Antare aktiv
Antare aktiv
avatar

Male Numri i postimeve : 200
Age : 33
Vendbanimi : Kudo
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Cfar lloji i djemve apo vajzave ju pelqein,zheshkane apo bjonde   Sun 07 Sep 2008, 23:16

Cfar lloji i djemve apo vajzave ju pelqein,zheshkan\e apo bjond\e

Mua me pelqejn zeshkanet hmmmm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar lloji i djemve apo vajzave ju pelqein,zheshkan\e apo bjond\e   Fri 26 Dec 2008, 11:05

bRUNET ME PELQEJNE SHUME FARE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar lloji i djemve apo vajzave ju pelqein,zheshkan\e apo bjond\e   Fri 26 Dec 2008, 16:13

kam pas fiksim biondet po tani me jan fiksu brunet

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar lloji i djemve apo vajzave ju pelqein,zheshkan\e apo bjond\e   Fri 26 Dec 2008, 17:31

te dyja me fiksojn

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cfar lloji i djemve apo vajzave ju pelqein,zheshkan\e apo bjond\e   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cfar lloji i djemve apo vajzave ju pelqein,zheshkan\e apo bjond\e
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Arti dhe Kultura ::..ஜ :: Moda dhe estetika-
Kėrce tek: