PortaliForumGalleryPytsoriLista AntarveGrupet e AntarveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Thenie per femrat

Shko posht 
AutoriMesazh
Cun_Lacian
Antare aktiv
Antare aktiv
avatar

Male Numri i postimeve : 200
Age : 34
Vendbanimi : Kudo
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Thenie per femrat   Sun 07 Sep 2008, 22:10

Ckane thene per femrat

1)Kush e ka gruan te bukur duhet te kete me shume sy….

2)Femrat jane si portokallet, ku me te bukurat jane rralle here me te mirat

3)Femra eshte si hija. Po e ndoqe, te iken, po i ike, te ndjek.

4)Syte me te bukur jane ata te nje femre qe merr nje dhurate. Sa me e rendesishme dhurata, aq me te bukura jane syte.

5)Femra eshte nje sfere e pafund, qendra e te ciles eshte kudo dhe perimetri asgjekundi

6)Prej gruas te ndare dhe prej mallit te vjeter, duhet te heqesh dore.

7)Ka dy lloj femrash, e eshte nje cmenduri te martosh njeren dhe nje krim te martosh tjetren.

8)Gruan,pasuria e ben te çthurur,bukuria te dyshimte ndersa shemtimi te urryer.

9)Femrat dhe parfumet jane te holla (subtils), e per kete ato duhen mbajtur te mbyllura mire

10)Te duash vetem femrat e bukura e te suportosh librat e keqinj, kjo eshte nje shenje dekadence

11)Femrat jane bere per tu martuar e burrat per te qene beqar. Ketu eshte burimi i te gjith te keqijave

12)Nje burre mund te jete i lumtur me cdo femer, per aq kohe sa ai nuk e do.

13)Burrat e mbajne zemren ne seksin e tyre, grate e mbajne seksin ne zemren e tyre
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit http://angels.top-forum.net
 
Thenie per femrat
Mbrapsht n krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Marifetet q prdorin femrat p t manipuluar meshkujt dhe shenjat e dashuris
» Diana Bunjaku:A i dhunuan femrat gardiant hungarez!?
» Thenie nga Personalitete te Ndritura Shqiptare

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi
 :: ஜ..:: Tema Shoqerore ::..ஜ :: Filozofia-
Krce tek: