PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Domethenia e nicknam-it tend ..

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Cun_Lacian
Antare aktiv
Antare aktiv
avatar

Male Numri i postimeve : 200
Age : 33
Vendbanimi : Kudo
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Domethenia e nicknam-it tend ..   Fri 05 Sep 2008, 14:03

Domethenia e nicknam-it tend

Tregoni c'kuptim ka nicknam-i qe keni zgjedhur...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Domethenia e nicknam-it tend ..   Fri 05 Sep 2008, 22:39

nick-u im nuk do te thot asgje ne vecanti......eshte thjesht nji sugjerim qe me dha nji shok kur po rregjistrohesha te ky forum......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Domethenia e nicknam-it tend ..   Sat 06 Sep 2008, 11:36

dmth nickut tim eshte thjesht se jam krenar qe jam shqipetar e sidomos durrsak cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 35
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: Domethenia e nicknam-it tend ..   Sat 06 Sep 2008, 14:03

domethenia e nickut tim eshte se kam lindur ne stinen e fluturave , dhe se ato sjellin fat ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PubliC_EnemY
Antare aktiv
Antare aktiv
avatar

Male Numri i postimeve : 168
Age : 26
hobi juaj : sex,tv,libra
Registration date : 22/08/2008

MesazhTitulli: Re: Domethenia e nicknam-it tend ..   Sat 06 Sep 2008, 21:36

nick-u im ka dmth se un e kam sh sh qejf public_enemy dhe me terheq shume nicku i tyre Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pleshti
Antar
Antar


Female Numri i postimeve : 21
Age : 33
Vendbanimi : here anej e here ktej !!!!!!!!!
Registration date : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: Domethenia e nicknam-it tend ..   Thu 11 Sep 2008, 22:41

me ket nickun qe kam vu kam pas problem te madh me te pranaj ahahahahah ,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Domethenia e nicknam-it tend ..   Thu 11 Sep 2008, 23:01

meqe jam administratori i keti forum me emrin angel mendova qe nickun tim ta mbaj angel shpresoj ta nderoj si nick

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
irena
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 409
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Domethenia e nicknam-it tend ..   Fri 12 Sep 2008, 00:39

nicku eshte emri ime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pleshti
Antar
Antar


Female Numri i postimeve : 21
Age : 33
Vendbanimi : here anej e here ktej !!!!!!!!!
Registration date : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: Domethenia e nicknam-it tend ..   Fri 12 Sep 2008, 17:03

ty te njofim mi Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Domethenia e nicknam-it tend ..   Fri 12 Sep 2008, 17:41

sa mire po ju ku njiheni

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Domethenia e nicknam-it tend ..   Mon 15 Sep 2008, 19:57

NickName Nuk Ka Asnje Domethenje Thjesht Jam Nga Durresi Edhe e e Kam Emrin klajdi kshu qe e vura...

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
kitushi
Antar
Antar
avatar

Female Numri i postimeve : 93
Age : 35
Vendbanimi : tirane
hobi juaj : veterinere
Registration date : 24/09/2008

MesazhTitulli: Re: Domethenia e nicknam-it tend ..   Mon 03 Nov 2008, 21:09

eshte emri maces time kiti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 32
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: Domethenia e nicknam-it tend ..   Tue 04 Nov 2008, 02:31

nicku ime eshte emeri ime me perkedheli "je aq e shemtu sa ato sirenat e detit" hahahhahah


Edituar pėr herė tė fundit nga sirena nė Tue 04 Nov 2008, 02:50, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Domethenia e nicknam-it tend ..   Tue 04 Nov 2008, 22:23

ku ka me te shemtut se ti mi

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 32
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: Domethenia e nicknam-it tend ..   Wed 05 Nov 2008, 04:10

te mbeshtes ska me te shemtu se une hahahahahaha sepse une kete deshiroj te jem e shemtu sa sirenat e detit Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Domethenia e nicknam-it tend ..   Wed 05 Nov 2008, 12:51

rri re mos e ofendo gocen Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Domethenia e nicknam-it tend ..   Sat 08 Nov 2008, 14:12

Babydoll me ka ngel sepse me therret shoqnia. dhe sepse mendoj qe jam e tille Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 32
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: Domethenia e nicknam-it tend ..   Tue 11 Nov 2008, 03:17

jo Klajdi nuk ofendohem une skam arsyje se sa te shemtuara (te bukura)jane sirenat e detit aq jam dhe une ,me shume apo me pak nuk dua Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Domethenia e nicknam-it tend ..   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Domethenia e nicknam-it tend ..
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Tema te lira-
Kėrce tek: