PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 perse parajsa nuk eshte ne toke????jepni medimet tuaja

Shko poshtė 
AutoriMesazh
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: perse parajsa nuk eshte ne toke????jepni medimet tuaja   Fri 05 Sep 2008, 13:00

per mendimin tim sepse ka njerez ketu ne toke qe nuk e meritojne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: perse parajsa nuk eshte ne toke????jepni medimet tuaja   Sun 07 Sep 2008, 17:55

sepse nuk do ishin kurioze njerezit me per te. clown

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: perse parajsa nuk eshte ne toke????jepni medimet tuaja   Mon 22 Sep 2008, 19:23

po pra e ke gjet.un them se po e ishte parajsa ne toke do e kishin privatizu dhe do e kishin bo hyrjen me lek,dhe do plaste korrupsioni madh pastaj Razz Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: perse parajsa nuk eshte ne toke????jepni medimet tuaja   Thu 20 Nov 2008, 15:23

PO sepse toka mban njerez te mire dhe te keqinj kurse parajsa vetem "te miret"
dhe kjo gje e ben me interesante qendrimin ne toke sepse cdo dite eshte ndryshe ketuja kurse n'parajse c'do gje shkon vaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kitushi
Antar
Antar
avatar

Female Numri i postimeve : 93
Age : 35
Vendbanimi : tirane
hobi juaj : veterinere
Registration date : 24/09/2008

MesazhTitulli: Re: perse parajsa nuk eshte ne toke????jepni medimet tuaja   Mon 15 Dec 2008, 01:54

sepse jane njerezit e keinj e nuk e lejojne kete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
irena
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 409
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: perse parajsa nuk eshte ne toke????jepni medimet tuaja   Tue 16 Dec 2008, 18:26

sepse nuk mund te rri ne dy vene edhe ne toke edhe ne qiell Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: perse parajsa nuk eshte ne toke????jepni medimet tuaja   Thu 25 Dec 2008, 15:21

se po te ishte ne toke zdo kishte me krime e budalliqe te tjera dhe njerzit do e besonin qe eksiztonte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: perse parajsa nuk eshte ne toke????jepni medimet tuaja   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
perse parajsa nuk eshte ne toke????jepni medimet tuaja
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Enver Bytyēi:Nihilizmi dhe teoria e argumentit
» Pėrsiatje shkrimesh nga Sylejman Aliu:-Ibrahim Rugova: Jeta dhe veprimtaria letrare e politike
» Bimėt dhe shtazėt sheruese dhe ushqimore
» Besi Bekteshi: Falja nuk ėshtė kulturė e demokracisė shqiptare, por standard qė nuk do ta plotėsojmė edhe pėr shumė vite
» Nje liber ne gjermanisht i Artistes Alida Hisku eshte nje dhurate e bukur per cilindo...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Tema te lira-
Kėrce tek: