PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 pershendetje te gjithve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: pershendetje te gjithve   Fri 05 Sep 2008, 12:11

pershendetje speciale per te gjith anteret e ketij forumi,ne vecanti administratorit se e meriton lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje te gjithve   Sat 25 Oct 2008, 13:18

pershendeeeees Angel_KIller qe me ftoi te jem dhe une pjese e juaja
Kiss Kiss engjell
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje te gjithve   Sat 25 Oct 2008, 13:20

Oops se desh harova pershndes ne vecanti adm x kete site fantastik
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje te gjithve   Sat 25 Oct 2008, 13:22

flm shume me behet qefi qe erdhe mes nesh te uroj tja kalosh sa me mire ciao

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje te gjithve   Mon 08 Dec 2008, 16:37

Pershendes te gjithe anetaret e forumit dhe ne vecanti stafin Very Happy vazhdoni kshu .Jemi me te miret
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje te gjithve   Thu 25 Dec 2008, 15:47

pershendes te gjithe antaret jeni 1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje te gjithve   Thu 25 Dec 2008, 15:59

pershendetje per te gjithe ju uroj nga zemra gezuar festat e fund vitit

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje te gjithve   Tue 30 Dec 2008, 10:52

Pershendetje te gjitheve!!!
Ju uroj GEZUAR VITIN E RI "09
Sa me shume fat , lumturi dhe mbaresi ne familjet tuaja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: pershendetje te gjithve   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
pershendetje te gjithve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pėrshėndetje nga zemra!
» Pershendetje ga fshati Akllap

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Prezantime ::..ஜ :: Pershendet antaret-
Kėrce tek: