PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 pershendetje per shoqen time

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: pershendetje per shoqen time   Mon 25 Aug 2008, 00:51

Nje pershendetje per antaren e re Pincess_of_science eshte shoqja ime me e mire.
dhe nje puthje gjigande per te.

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Pff   Fri 29 Aug 2008, 21:07

Ik re dele anej Ku ke shoqe ti ate Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje per shoqen time   Sat 30 Aug 2008, 20:07

Jo jam si puna jote qe rri vetem me cuna Razz

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 35
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje per shoqen time   Sat 30 Aug 2008, 23:51

Angel-online shkruajti:
Nje pershendetje per antaren e re Pincess_of_science eshte shoqja ime me e mire.
dhe nje puthje gjigande per te.
pershendetje per ty dhe shoqen tuaj dhe gjithe anetaret e ketij forumi.. cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje per shoqen time   Sun 31 Aug 2008, 15:05

Ncncncncc Xenke Ku Mke Pa Mu ti Re Me CUna APo Shoket Dele Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje per shoqen time   Sun 31 Aug 2008, 15:13

Stkam pa noj her me te fol i femen mer vetem cuna

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
irena
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 409
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje per shoqen time   Sun 31 Aug 2008, 15:20

flutura shkruajti:
Angel-online shkruajti:
Nje pershendetje per antaren e re Pincess_of_science eshte shoqja ime me e mire.
dhe nje puthje gjigande per te.
pershendetje per ty dhe shoqen tuaj dhe gjithe anetaret e ketij forumi.. cheers


edhe une ju pershendes te gjidhve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje per shoqen time   Wed 03 Sep 2008, 20:21

Flm Irena Gjithashtu Edhe Te pershendes ty Smile

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje per shoqen time   Thu 04 Sep 2008, 18:43

Nje pershendetje per antaren me te re Elden i urojme mireseardhjen mes nesh.

Elda cheers

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 35
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje per shoqen time   Sat 20 Sep 2008, 00:53

une i pershendes gjithe anetaret e rinj ju uroj mireseardhje sepse kam munguar nje kohe ketu dhe skam pasur rast ti pershendes. Smile Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ana
Antar
Antar


Numri i postimeve : 99
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje per shoqen time   Thu 25 Sep 2008, 18:30

pershendetje per administratorin dhe te tjeret me rradhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje per shoqen time   Thu 25 Sep 2008, 21:29

Pershendetje te gjithve Se Edhe Un Nuk Kam Pas Koh Me u Fut Ne Forum Sorry Sad

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
pleshti
Antar
Antar


Female Numri i postimeve : 21
Age : 33
Vendbanimi : here anej e here ktej !!!!!!!!!
Registration date : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje per shoqen time   Tue 13 Jan 2009, 01:38

Klajdi_Dr shkruajti:
Flm Irena Gjithashtu Edhe Te pershendes ty Smile
qysh kur mi antare e nderuar Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 35
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje per shoqen time   Sun 25 Jan 2009, 23:24

pershendes shokun tim ....me te mireeeeeeeeeeee e di ai... lol! lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: pershendetje per shoqen time   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
pershendetje per shoqen time
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Lediana Kapaj: Motrės time...( Kushtuar motrės sė njė miku)
» Pėrshėndetje nga zemra!
» Vjollca Pasku:Nje takim miqesor me miken time Briliana ..., (suprize per mua) !
» ELIDA BUĒPAPAJ:FERIAL VASILIT, MĖSUESES TIME TĖ LETĖRSISĖ NĖ GJIMNAZIN SAMI FRASHĖRI
» Si tentuan ta trafikojnė vajzėn time tre matrapazėt nga Drenasi?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Prezantime ::..ஜ :: Pershendet antaret-
Kėrce tek: