PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mbreteresha e silikonit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PubliC_EnemY
Antare aktiv
Antare aktiv
avatar

Male Numri i postimeve : 168
Age : 26
hobi juaj : sex,tv,libra
Registration date : 22/08/2008

MesazhTitulli: Mbreteresha e silikonit   Wed 03 Sep 2008, 22:08

Tani edhe pėrdorueset e rregullta tė silikonit kanė njė mbretėreshė tė tyren. Pasi kreu dhjetėra operacione nė dekoltenė e saj, njė striptiste me emrin e artit, “Maxi Mounds”, ėshtė nė fakt gruaja me gjoksin fals mė tė madh nė botė. Me kėtė “meritė”, ku secili prej gjinjve tė saj peshon 9 kg, ajo arriti tė hyjė nė librin e rekordeve botėrore “Gines”. “Kontaktova me zyrtarėt e “Gines”-it dhe u kėrkova nėse ekzistonte njė kategori e tillė. Meqė nuk ekzistonte, vendosa qė tė isha e para pretendente pėr rekordin”, - tha striptistja. Pėrpara se tė bėhej “Maxi Mounds”, Mbretėresha e Silikonit, ajo iu nėnshtrua disa ndėrhyrjeve me kirurgji plastike nė gjoks. Fillimisht bėri njė zmadhim tė vogėl, por nuk u kėnaq me format e krijuara nga silikoni. U deshėn disa vjet, qė ajo tė arrinte nė pėrmasat e sotme, duke pėrdorur edhe teknika qė sot janė tė ndaluara, pėr shkak tė rrezikut qė paraqesin. Pėr momentin ėshtė beqare, por natyrisht qė pas kėtij rekordi, zonjusha nuk do tė rrijė pa rėnė nė sy. “Pėr njė grua si unė, ėshtė shumė e vėshtirė tė gjesh personin e duhur. Kur dal jashtė, reagimet e njerėzve janė shumė tė ēuditshme, kėshtu qė mua mė duhet njė njeri i veēantė”, - shprehet ajo. Duke parė pėrmasat e reja qė ka fituar, “Maxi Mounds” ka nisur kohėt e fundit tė marrė pjesė nė disa filma pornografikė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Mbreteresha e silikonit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Kuriozitete-
Kėrce tek: