PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Hapet kafja e pare per qente e macet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PubliC_EnemY
Antare aktiv
Antare aktiv
avatar

Male Numri i postimeve : 168
Age : 26
hobi juaj : sex,tv,libra
Registration date : 22/08/2008

MesazhTitulli: Hapet kafja e pare per qente e macet   Wed 03 Sep 2008, 22:07

Nė Hong Kong ėshtė hapur lokali mė i ri pėr kafshėt dhe zotėrinjtė e tyre. Ai quhet “CAFE” dhe shėrben “puppiccino” dhe “cattuccino”, qė s’ėshtė gjė tjetėr veēse kapuēin e nxehtė pėr qentė dhe macet. Kafja me hapėsirė tė gjerė ka tėrhequr rreth 200 persona me kafshėt e tyre gjatė fundjavės. Vendi ėshtė reklamuar si njė vend ku njerėzit “mund tė bashkėveprojnė me kafshėt”. Qyteti me 6.9 milionė banorė ka 524 mijė kafshė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Hapet kafja e pare per qente e macet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» POEZI QE FITOI VENDIN E PARE NE KOKURSIN LETRAR TE MALISHEVES?
» Monda Korca: Kafeqejfi-Tregim-Pjesa e Pare-Nga Raimonda Moisiu
» AVDI MAXHUNI:Shefqet Krasniqi, themeluesi i pare i xhihadit islamik " shqiptar!"

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Kuriozitete-
Kėrce tek: