PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Femrat shpenzojne 3 vjet jete, per tu bere te bukura

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PubliC_EnemY
Antare aktiv
Antare aktiv
avatar

Male Numri i postimeve : 168
Age : 26
hobi juaj : sex,tv,libra
Registration date : 22/08/2008

MesazhTitulli: Femrat shpenzojne 3 vjet jete, per tu bere te bukura   Wed 03 Sep 2008, 22:05

Femrat shpenzojne 3 vjet nga jeta e tyre vetem per t’u bere te bukura, ndersa burrave i duhet t’i presin per 3 muaj. Kjo eshte zbuluar nga nje studim i kryer nga nje shtepi britanike e prodhimeve te produkteve te bukurise. Per nje mbremje jashte, nje femre i duhen 72 minuta per t’u pergatitur: 22 minuta per t’u lare, 7 minuta per kremin, 23 per floket, 14 per t’u trukuar dhe 6 minuta per t’u veshur. Kerkimi merr parasysh vetem nje te dale ne jave, por ne qofte se dilet 2 here, shtohen 10 muaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Femrat shpenzojne 3 vjet jete, per tu bere te bukura
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kadare: Pesė shekuj tė sundimit osman u flijua vetėm gjuha shqipe! 500 vjet ndėshkim ndaj Skėnderbeut, urrejtja vazhdon...
» Marifetet qė pėrdorin femrat pė tė manipuluar meshkujt dhe shenjat e dashurisė
» Diana Bunjaku:A i dhunuan femrat gardianėt hungarez!?
» Pėrsiatje shkrimesh nga Sylejman Aliu:-Ibrahim Rugova: Jeta dhe veprimtaria letrare e politike
» Familja Kajana, 100 vjet e persekutuar nga xhonturqit dhe komunistėt

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Kuriozitete-
Kėrce tek: