PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Indiani qe kerkon te thyeje rekordin me 100 martesa

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PubliC_EnemY
Antare aktiv
Antare aktiv
avatar

Male Numri i postimeve : 168
Age : 26
hobi juaj : sex,tv,libra
Registration date : 22/08/2008

MesazhTitulli: Indiani qe kerkon te thyeje rekordin me 100 martesa   Wed 03 Sep 2008, 22:03

Njė indian, i cili ėshtė i famshėm pėr shkak se sapo ka marrė gruan e 90-tė, kėrkon tė martohet 10 herė tė tjera. Udaynath Dakshiniray, 80-vjeēar nga Orali nė Orissa, pohon se ka marrė nėntė oferta martesash nga Evropa. Ai thotė se ka marrė tre propozime nga SHBA-ja dhe Japonia, dy nga Hungaria dhe njė nga Gjermania. I lindur nė njė familje fermerėsh tė pasur, martesa e parė e Udaynath-it pėrfundoi kur ai refuzoi tė largohet nga fshati dhe tė jetojė me gruan nė qytetin fqinj tė Dhenkanal-it. Thuhet se djali i ri u zhgėnjye shumė, duke u betuar se do tė martohet tė paktėn 100 herė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Indiani qe kerkon te thyeje rekordin me 100 martesa
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Miradije Gashi:EDUKIMI I FĖMIJĖVE KĖRKON PĖRKUSHTIM

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Kuriozitete-
Kėrce tek: