PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Anglezi qe jeton me 5 veshka

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
PubliC_EnemY
Antare aktiv
Antare aktiv
avatar

Male Numri i postimeve : 168
Age : 26
hobi juaj : sex,tv,libra
Registration date : 22/08/2008

MesazhTitulli: Anglezi qe jeton me 5 veshka   Wed 03 Sep 2008, 22:01

Njė person nga Hamiltaon sapo ka zbuluar se ka pesė veshka, nė vend tė dy tė zakonshmeve. Brigham Nordstrom, 28-vjeēar, e zbuloi kėtė kur u shtrua nė spital pėr infeksion nė veshka. “Doktorėt mė bėnė nė skan. Pastaj mė bėnė njė tjetėr. Mė gjetėn njė veshkė dyshe dhe njė treshe. Veshka dyshe ka dy pjesė dhe ajo treshe ka tre pjesė, qė do tė thotė se zoti Nordstrom ka pesė veshka gjithsej. Me gjithė pjesėt e pazakonta, Nordstrom thotė se gjatė kėtyre viteve nuk ka kuptuar asgjė. Doktorėt i thanė se nuk ka pse tė shqetėsohet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Anglezi qe jeton me 5 veshka
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Qamil Zekolli:Dikush lind ditė pėr ditė , dikush edhe i vdekur jeton
» Kėshtu jeton nė varfėri i diplomuari Isuf Gjokaj, nga Llausha e Skenderajt
» AGIM GASHI:DIR, DER IN MIR LEBT-TY QĖ JETON NĖ MUA
» Shokėt e Atjon Zhitit nuk mund tė besojnė se ai nuk jeton mė (FOTO)
» Jeton Kelmendi:Si asht e mundun tė ANATEMOHET Ēun Lajēi?! (Video)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Kuriozitete-
Kėrce tek: