PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gjermani, lindin binjake me ngjyre te ndryshme

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PubliC_EnemY
Antare aktiv
Antare aktiv
avatar

Male Numri i postimeve : 168
Age : 26
hobi juaj : sex,tv,libra
Registration date : 22/08/2008

MesazhTitulli: Gjermani, lindin binjake me ngjyre te ndryshme   Wed 03 Sep 2008, 22:00

Binjakėt identikė por me ngjyrė tė ndryshme tė lėkurė kanė lindur nė Gjermani, nė njė spital nė Berlin, nga njė baba gjerman dhe njė nėnė nga Ghana. Ky ėshtė rasti i dytė brenda kėtij viti. Binjakėt, tė lindur me operacion erdhėn nė jetė mė 11 qershor. Detajet janė mbajtur tė fshehta pėr publikun derisa shtypi u ftua nė klinikė nga prindėrit, Florence 35-vjeēar dhe Stephan, 40-vjeēar, dhe i fotografuan prindėrit me 2 djemtė. Spitali tha se binjakėt kanė tė njėjtin baba. Mundėsia e njė lindje tė tillė ėshtė njė nė njė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Gjermani, lindin binjake me ngjyre te ndryshme
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Komente tė ndryshme
» Foto tė ndryshme dhe lule
» Gjermani: Varroset vajza turke qė u vra nga banda serbe
» Nuk kemi besuar se ekziston njė organizim kaq i mirė i FFSHGJ-sė dhe i klubeve shqiptare nė Gjermani
» Urime pėr Ditėlindje!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Kuriozitete-
Kėrce tek: