PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 90-vjecarja diplomohet me master per shkence

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PubliC_EnemY
Antare aktiv
Antare aktiv
avatar

Male Numri i postimeve : 168
Age : 26
hobi juaj : sex,tv,libra
Registration date : 22/08/2008

MesazhTitulli: 90-vjecarja diplomohet me master per shkence   Wed 03 Sep 2008, 21:59

Dekani i universitetit Hofstra thotė se njė 90-vjeēare e meritoi ceremoninė madhėshtore tė diplomimit, pasi pėrfundoi masterin nė kolegjin e Nju Jorkut. Presidenti i Hofstra-s, Stuart Rabinowitz thotė se Roslyn B. Klein u detyrua tė mungojė nė ditėn e diplomimit, pėr shkak tė vdekjes sė bashkėshortit, megjithatė shkolla vendosi t’i organizojė njė ceremoni private. Qytetarja e moshuar, mori diplomėn e masterit pėr shkencė. Universitetin e pėrfundoi nė vitin 1960, por u largua nga shkolla pėr t’iu pėrkushtuar familjes.

Burimi: Tirana Observer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
90-vjecarja diplomohet me master per shkence
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Agron Shele:Lidhja Ndėrkombėtare e Poetėve, Shkrimtarėve dhe Artistėve"PEGASI"ALBANIA

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Kuriozitete-
Kėrce tek: