PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Zgjohet pas 10 vitesh nga koma kur degjon kengen e preferuar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PubliC_EnemY
Antare aktiv
Antare aktiv
avatar

Male Numri i postimeve : 168
Age : 26
hobi juaj : sex,tv,libra
Registration date : 22/08/2008

MesazhTitulli: Zgjohet pas 10 vitesh nga koma kur degjon kengen e preferuar   Wed 03 Sep 2008, 21:56

Njė gjysh anglez, i cili ka jetuar nė koma pėr 10 vite, u zgjua kur gruaja i vuri kėngėn e preferuar “I can’t get no satisfaction”. Eva Carter thotė pėr “Daily Telegraph” se fillimisht dyshoi kur doktorėt i sugjeruan tė luante muzikė pėr burrin, ndėrsa ai shtrihej pa ndjenja pėr shkak tė anemisė. Por ajo vendosi ta provonte. Bashkėshorti, Sam, 60-vjeēar falėnderoi Mick Jagger dhe “Rolling Stones”, pasi gjėja e parė qė mban mend pas zgjimit janė tingujt e kitarės. “Nuk mė kujtohet shumė nga koma, por kur dėgjova kėtė kėngė mė erdhi ndėr mend fėmijėria”.

Burimi: Tirana Observer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Zgjohet pas 10 vitesh nga koma kur degjon kengen e preferuar   Sat 03 Jan 2009, 13:26

wooow
ndodh dhe kshu.
mrekullite ndodhin ndonjehere
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Zgjohet pas 10 vitesh nga koma kur degjon kengen e preferuar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Kuriozitete-
Kėrce tek: