PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kartolina mberrin 79 vite me vone

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PubliC_EnemY
Antare aktiv
Antare aktiv
avatar

Male Numri i postimeve : 168
Age : 26
hobi juaj : sex,tv,libra
Registration date : 22/08/2008

MesazhTitulli: Kartolina mberrin 79 vite me vone   Wed 03 Sep 2008, 21:56

Njė ēift ėshtė bėrė marrėsi i njė kartoline tė dėrguar 79 vite mė parė. Arthur Davies dhe partnerja e tij, June Nicolopolous morėn kartolinėn nė shtėpinė e tyre nė Lacon Road, East Dulwich. Ajo ishte adresuar pėr zotin dhe zonjėn Richardson, mė datė 1929 dhe ishte dėrguar nga Burnham-on-Crouch, Essex. “Mendimi i parė ishte se bėhej fjalė pėr shaka”, thotė zonja Davies. “Por kur pashė zarfin ku ishte, vura re se ishte “Royal Mail” dhe shkruante se ky artikull ishte vonuar nė postė. “Ti pret qė disa letra tė jenė vetėm disa ditė tė vonuara, por 79 vite janė gati njė shekull”, shton ajo. Njė zėdhėnės i “Royal Mail” thotė: “Ėshtė e pamundur tė vendosėsh me saktėsi se ēfarė i ka ndodhur kėsaj kartoline”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kartolina mberrin 79 vite me vone
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Flet Eroll Vitaku: Nė emėr tė komandantėve kam paguar haraē me vite tė tėra (Video)
» Kuvendi i Shqipėrisė nderon figurat e artit shqiptar nė 100 vite
» INTERVISTĖ ME SHKRIMTARIN E SHQUAR IBRAHIM KADRIUN
» Besi Bekteshi: Falja nuk ėshtė kulturė e demokracisė shqiptare, por standard qė nuk do ta plotėsojmė edhe pėr shumė vite

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Kuriozitete-
Kėrce tek: