PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ish-kuzhinieri denohet me 6 muaj burg per qimen ne biftek

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PubliC_EnemY
Antare aktiv
Antare aktiv
avatar

Male Numri i postimeve : 168
Age : 26
hobi juaj : sex,tv,libra
Registration date : 22/08/2008

MesazhTitulli: Ish-kuzhinieri denohet me 6 muaj burg per qimen ne biftek   Wed 03 Sep 2008, 21:55

Njė ish-kuzhinier restoranti u shpall fajtor me akuzėn e ndotjes sė ushqimit nė kontenė e Uashingtonit dhe u dėnua me 6 muaj burg dhe 3 muaj lirim me kusht. Ryan Kropp, nga West Bend, u pushua nga puna sė bashku me njė tjetėr kuzhinier, pas njė incidenti mė 23 shkurt nė restorantin “Texas Roadhouse”, nė West Band. 24-vjeēari akuzohet se ndoti njė biftek para se t’ia jepte njė klienti tė pakėnaqur. Kropp kėrkoi falje nė gjykatė, duke thėnė se i vinte turp, ndihej keq dhe ishte penduar. Klienti qė mori biftekun, thotė se nuk e fal dhe meriton tė dėnohet mė shumė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ish-kuzhinieri denohet me 6 muaj burg per qimen ne biftek
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Krimet e komunizmit / Bilbil Klosi, gjykatėsi komunist qė dha shekuj burg dhe u mori jetėn qindra antikomunistėve
» Nazim Bllaca u dėnua me 4.5 vjet burg

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Kuriozitete-
Kėrce tek: