PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Arrestohet ne diten e dasmes se martohet me personin e gabuar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PubliC_EnemY
Antare aktiv
Antare aktiv
avatar

Male Numri i postimeve : 168
Age : 26
hobi juaj : sex,tv,libra
Registration date : 22/08/2008

MesazhTitulli: Arrestohet ne diten e dasmes se martohet me personin e gabuar   Wed 03 Sep 2008, 21:54

Njė person nga Batavia u arrestua nė ditėn e dasmės, pasi policia kuptoi se urdhri i mbrojtjes qė ishte vendosur nga nusja ishte ende nė fuqi. Timothy T. Cole, 45-vjeēare disa javė mė parė ėshtė zėnė me tė fejuarėn 34-vjeēare. Fqinjėt njoftuan policinė pėr shkak tė zėnkave me zė tė lart. Kur policia mbėrriti dhėndri u dėrgua nė rajon, dhe policia urdhėroi Cole tė mos i afrohej tė fejuarės sė tij, gjashtė javė para dasmės. Edhe pse polici nuk bėri tė ditur shumė detaje, kjo ishte hera e dytė qė Cole dhunonte urdhrin e gjykatės. Ai duhet tė dalė nė gjykatė nesėr nė mėngjes, ndėrsa gruaja nuk akuzohet pėr asgjė.

Burimi: Tirana Observer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Arrestohet ne diten e dasmes se martohet me personin e gabuar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Adelina Dardha: Poezi " E ėmbla ime nėnė" Gezuar nėnė diten e lindjes sot me 14 Shkurt. Me mall tė puth.
» Masakėr nė Durrės, i kėrkuari Dritan Dajti vret 4 policė e 1 civil, arrestohet i plagosur
» E tmerrshme: 36 vjeēari martohet me tė miturėn 6 vjeēe
» Eda Derhemi: Gjirokastra dhe komunizmi nė "Darkėn e gabuar" tė Ismail Kadaresė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Kuriozitete-
Kėrce tek: