PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 George Clooney godet makinen e fanses, e zevendeson me tjeter

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PubliC_EnemY
Antare aktiv
Antare aktiv
avatar

Male Numri i postimeve : 168
Age : 26
hobi juaj : sex,tv,libra
Registration date : 22/08/2008

MesazhTitulli: George Clooney godet makinen e fanses, e zevendeson me tjeter   Wed 03 Sep 2008, 21:54

Kemi dėgjuar se George Clooney ėshtė djalė klasi. Sa si i ndodhi aksidentalisht kur goditi makinėn e njė admirueseje. 47-vjeēari goditi makinėn “Lancia Ypsilon” nė pjesėn e pėrparme, duke lėnė dėme tė vogla. Por shumė shpejt e pranoi fajin e aksidentit, qė ndodhi nė Penabilli, Italia qendrore. Kur gruaja shkoi tė marrė makinėn nga servisi, ajo gjeti njė model tė ri dhe njė shėnim nė xhamin e pėrparmė. Ylli i Hollivudit kishte shkruar: “Mė vjen kaq keq, shpresoj tė mė falėsh! George Clooney”.

Burimi: Tirana Observer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
George Clooney godet makinen e fanses, e zevendeson me tjeter
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Faik Konica: Nuk jam unė - Nga Aurel Plasari

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Kuriozitete-
Kėrce tek: