PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 E denuara me vrasje, shume e shendoshe te hyje ne burg

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PubliC_EnemY
Antare aktiv
Antare aktiv
avatar

Male Numri i postimeve : 168
Age : 26
hobi juaj : sex,tv,libra
Registration date : 22/08/2008

MesazhTitulli: E denuara me vrasje, shume e shendoshe te hyje ne burg   Wed 03 Sep 2008, 21:53

Njė grua akuzohet se ka vrarė njė fėmijė nė kujdestari dhe prokurorėt nė Teksas nuk e dinė ende nė do tė kryejė dėnim me burg dhe as nė do tė hyjė nė gjykatė; kjo pėr faktin se ėshtė gati gjysmė ton e rėndė. Mayra Lizbeth Rosales, nga Teksasi peshon 470 kg. Dera e madhe e gjykatės ėshtė tepėr e vogėl pėr tė, madje edhe mjeti i transportit sigurohet me vėshtirėsi. 27-vjeēarja akuzohet se ka vrarė njė tė afėrmin e saj, edhe pse ajo thotė se ėshtė rrėzuar gabimisht sipėr tij.

Burimi: Tirana Observer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
E denuara me vrasje, shume e shendoshe te hyje ne burg
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Banda e Durrėsit, vrasje, grabitje trafikim....
» Kush ėshtė Samet Imishti, (Lėvizja Vetčvendosje Hani Elezit) qė kėrcnon me vrasje!
» Mustafa: Vrasja e Remzi Salihut ėshtė vrasje e arsimit tė Kosovės
» Krimet e komunizmit / Bilbil Klosi, gjykatėsi komunist qė dha shekuj burg dhe u mori jetėn qindra antikomunistėve
» Nazim Bllaca u dėnua me 4.5 vjet burg

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Kuriozitete-
Kėrce tek: