PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Per gjithe dembelet, ne treg telekomanda me kurdisje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PubliC_EnemY
Antare aktiv
Antare aktiv
avatar

Male Numri i postimeve : 168
Age : 26
hobi juaj : sex,tv,libra
Registration date : 22/08/2008

MesazhTitulli: Per gjithe dembelet, ne treg telekomanda me kurdisje   Wed 03 Sep 2008, 21:53

Ju ka ndodhur ndonjėherė tė doni tė ndryshoni kanal dhe tė zbuloni se telekomanda nuk ka bateri? Kjo telekomandė e re nuk ka nevojė pėr bateri, sepse mund tė kurdiset me forcė krahu. E mira ėshtė se mund tė jetė e vetmja formė ushtrimi pėr dembelėt kudo nė botė. Duke qenė se pajisjet ambientaliste janė gjithnjė e njė rritje, ishte vetėm ēėshtje kohe qė mekanizmi me kurdisje tė gjente rrugėn drejt telekomandės. “Wind Up Remote Control” jo vetėm qė tė lejon tė vėzhgosh dhe tė kontrollosh perandorinė mediatike nga kolltuku, por edhe kursen para, duke qenė se nuk ka nevojė pėr bateri qė zėvendėsohen.

Burimi: Tirana Observer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Per gjithe dembelet, ne treg telekomanda me kurdisje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Kuriozitete-
Kėrce tek: