PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Arrestohet hajduti me i madh i bicikletave ne bote, gjithsej 2865

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PubliC_EnemY
Antare aktiv
Antare aktiv
avatar

Male Numri i postimeve : 168
Age : 26
hobi juaj : sex,tv,libra
Registration date : 22/08/2008

MesazhTitulli: Arrestohet hajduti me i madh i bicikletave ne bote, gjithsej 2865   Wed 03 Sep 2008, 21:52

Policia kanadeze ka arrestuar hajdutin mė tė madh tė biēikletave nė botė. Policia mori 2865 biēikleta tė grabitura nga punishtja e tij nė Toronto. Igor Kent, 49-vjeēar pret tė gjykohet pėr 58 padi grabitjes, tentativa grabitjes, posedim tė artikujve tė grabitur dhe mjeteve pėr grabitje. Ai u arrestua nga policia e Torontos, duke qenė se numri i grabitjeve ishte rritur kohėt e fundit. Ata vendosėn biēikleta me kamera dhe policė civilė nė zona tė caktuara dhe shpejt kapėn dhe hajdutin. Kent kishte marrė me qera dhjetėra garazhe pėr tė futur biēikletat.

Burimi: Tirana Observer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Arrestohet hajduti me i madh i bicikletave ne bote, gjithsej 2865
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shaip Beqiri:Brenga e maestro Berishės dhe madhėshtia e cfilitur
» MBREMJE PERKUJTIMORE ME RASTIN E 1 VJETORIT TE VDEKJES SE AKTORIT TE MADH BEKIM FEHMIU
» Masakėr nė Durrės, i kėrkuari Dritan Dajti vret 4 policė e 1 civil, arrestohet i plagosur
» Kristaq Shabani : Sipar i madh i artit tė pikturimit
» Mentor Thaqi:Dy poezi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Kuriozitete-
Kėrce tek: