PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Per 20 pens borxh 15 vite me pare, humbet shtepine

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PubliC_EnemY
Antare aktiv
Antare aktiv
avatar

Male Numri i postimeve : 168
Age : 26
hobi juaj : sex,tv,libra
Registration date : 22/08/2008

MesazhTitulli: Per 20 pens borxh 15 vite me pare, humbet shtepine   Wed 03 Sep 2008, 21:51

Njė i divorcuar bullgar duhet tė japė shtėpinė, sepse nuk i pagoi ish-gruas detyrimet financiare prej 20 pens. Vasil Yordanov nga Haskovo, ishte urdhėruar tė paguante shumėn si pjesė e marrėveshjes sė divorcit 15 vite mė parė, por harroi. Tani gjykatėsi e paralajmėroi se rrezikon t’i merret gjithēka qė ka nėse nuk paguan shumėn. Yordanov thotė: “Mora letrėn nga gjykata dhe nė fillim mendova se ishte shaka. Mė pas kur kontrollova pashė se e kishin seriozisht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Per 20 pens borxh 15 vite me pare, humbet shtepine
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Flet Eroll Vitaku: Nė emėr tė komandantėve kam paguar haraē me vite tė tėra (Video)
» POEZI QE FITOI VENDIN E PARE NE KOKURSIN LETRAR TE MALISHEVES?
» Kuvendi i Shqipėrisė nderon figurat e artit shqiptar nė 100 vite
» Monda Korca: Kafeqejfi-Tregim-Pjesa e Pare-Nga Raimonda Moisiu
» AVDI MAXHUNI:Shefqet Krasniqi, themeluesi i pare i xhihadit islamik " shqiptar!"

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Kuriozitete-
Kėrce tek: