PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qeni del para trupit gjykues

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PubliC_EnemY
Antare aktiv
Antare aktiv
avatar

Male Numri i postimeve : 168
Age : 26
hobi juaj : sex,tv,libra
Registration date : 22/08/2008

MesazhTitulli: Qeni del para trupit gjykues   Wed 03 Sep 2008, 13:39

Njė qen ka dalė pėrpara njė trupi gjykues nė Indi, pasi ėshtė akuzuar se ka dėmtuar qetėsinė publike. Qeni, i quajtur Chhotu ka pasur dhe mė parė probleme me ligjin. Madje, nė vitin 2003, njė gjykatės e dėnoi atė me vdekje. Fqinjėt u ankuan nė atė kohė, se ai ishte tėrbuar dhe kishte kafshuar disa njerėz. Por, aktivistėt e tė drejtave tė kafshėve, arritėn ta shpėtojnė atė nga dėnimi me vdekje. Avokatja e qenit e mbrojti me atė me teorinė, se fqinjėt ia kishin vėnė syrin pronave tė familjes qė kishte qenin dhe prandaj ankoheshin. Gjyqi u shty me 5 gusht.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Qeni del para trupit gjykues
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Si nė pėrralla, qeni zbulon qypin me ar me vlerė prej 10 mln dollarė (FOTO)
» Me para tė shtetit shėtitje nė Paris (Foto)
» Sipas serbėve, Flamuri ynė para Skenderbeut, paska pasur mbi shqiponjė njė kryq
» Hamburg: Qeni i policisė kafshon hajdutin shqiptar
» POLICI MUHAMET MITAT LATIFI ME DETYRĖ NĖ GJILAN PARA LUFTE DHE MBAS LUFTE, KERCNON ME POROSI

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Kuriozitete-
Kėrce tek: