PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 102-vjecarja, perdoruesja me e vjeter e internetit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PubliC_EnemY
Antare aktiv
Antare aktiv
avatar

Male Numri i postimeve : 168
Age : 26
hobi juaj : sex,tv,libra
Registration date : 22/08/2008

MesazhTitulli: 102-vjecarja, perdoruesja me e vjeter e internetit   Wed 03 Sep 2008, 13:37

Ivy Bean feston ditėlindjen e 102-tė, por jetėgjatėsia e saj nuk ėshtė fakti qė e bėn tė veēantė. Ajo ėshtė pėrdoruesja mė e moshuar e internetit dhe adresės “Facebook”. Ivy Bean vendosi se kishte ardhur koha tė dilte “online”, kur mėsoi pėr kėtė adresė pėrmes stafit nė shtėpinė e tė moshuarve ku jeton. Karriera e saj bėri qė profili tė jetė i mbushur me aktivitete interesante qė ka bėrė nė jetė. Tani kėtė e pėrdor pėr tė mbajtur lidhje me miqtė dhe familjen. Ivy thotė pėr “The Sun”: “Dėgjova pėr “Facebook” dhe doja tė dija se ēfarė ishte. Mė pėlqen tė jem “online” s’e pėrtoj tė shkruaj me stilolaps”.

Burimi: Tirana Observer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
102-vjecarja, perdoruesja me e vjeter e internetit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Anė tė mira dhe mė shumė pasoja negative

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Kuriozitete-
Kėrce tek: