PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Balena e Kalter

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PubliC_EnemY
Antare aktiv
Antare aktiv
avatar

Male Numri i postimeve : 168
Age : 26
hobi juaj : sex,tv,libra
Registration date : 22/08/2008

MesazhTitulli: Balena e Kalter   Tue 02 Sep 2008, 15:14

E dini se balena e kalter eshte gjitari me i madh i planetit toke...imagjinoni eshte dy her me i madh se dinozauri me i madh i gjetur ndonjer nga mbetjet e fosilizuara..Gjuhen(llapen) e ka sa nje elefante i rritur...mushkrit i ka 1000 her me te medhaja se te njeriut dhe me nje frymarrje mer 700 m3 ajer...ushqehet me karkaleca...me nje te hapur goje gelltit 1 ton karkaleca...
DHe Penisin e ka 3,6 deri 4,2 metra te gjat...dhe testikujt i peshojne 1 ton
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Balena e Kalter
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Kuriozitete-
Kėrce tek: