PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cfare eshte DashuriA..?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare eshte DashuriA..?   Thu 25 Dec 2008, 14:56

mjafton te lexoni cfare ka shkruajtur angel dhe do ta kuptoni se c'eshte ashuria
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare eshte DashuriA..?   Wed 14 Jan 2009, 16:40

eh ato jane kur je me ate qe dashuron po kur sje ato te gjitha bien poshte

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 35
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Dashuria eshte gjithcka dhe asgje !!!!   Wed 14 Jan 2009, 21:08

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare eshte DashuriA..?   Thu 15 Jan 2009, 11:39

Ne qofte se e do dike lere te lire, nqs ai vjen tek ty, eshte i joti, nqs nuk vjen, ska qene, dhe nuk do te jete i joti asnjehere.

DASHURIA ESHTE VUAJTJE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
irena
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 409
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare eshte DashuriA..?   Fri 16 Jan 2009, 02:35

po eshte shume vuajtje kur ndahesh po kur je me te ershte nje parajse
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare eshte DashuriA..?   Sun 18 Jan 2009, 17:03

dashuria eshte si puna kohes,nganjehere me re nganjehere me bubullima nganjehere si ajo koha pa vetem me diell
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 32
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare eshte DashuriA..?   Mon 19 Jan 2009, 07:54

Dashuria eshte si puna e nje monedhe ,nje ane e monedhes eshte parajsa ,ana tjeter ferri,me pak fjal eshte fat por fatin ne me te shumten e rastit ja krijon vete, vetes tende
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 35
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare eshte DashuriA..?   Wed 21 Jan 2009, 01:21

Dashuria eshte si puna e atyre kengeve qe i pelqejne Angelit ,eshet e pavdekshme....hehhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Cun_Lacian
Antare aktiv
Antare aktiv
avatar

Male Numri i postimeve : 200
Age : 33
Vendbanimi : Kudo
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare eshte DashuriA..?   Thu 29 Jan 2009, 17:45

Dicka e panjohur deri sa e provone Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare eshte DashuriA..?   Fri 30 Jan 2009, 09:16

Po kur e provon cun lacjan?? c'fare eshte?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Cun_Lacian
Antare aktiv
Antare aktiv
avatar

Male Numri i postimeve : 200
Age : 33
Vendbanimi : Kudo
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare eshte DashuriA..?   Fri 30 Jan 2009, 14:36

hmm dicka e embel njekosisht dhe e hillur Sad Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare eshte DashuriA..?   Fri 30 Jan 2009, 15:20

eshte i thes i modh sa bota qe i gjen te gjitha te papriturat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cfare eshte DashuriA..?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cfare eshte DashuriA..?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Enver Bytyēi:Nihilizmi dhe teoria e argumentit
» Lediana Kapaj: Ndarja!
» Pėrsiatje shkrimesh nga Sylejman Aliu:-Ibrahim Rugova: Jeta dhe veprimtaria letrare e politike
» Bimėt dhe shtazėt sheruese dhe ushqimore
» Vangjush Ziko: Poeti, mėkati dhe dashuria

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Tema te lira-
Kėrce tek: