PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mund te me thoni dicka rreth femrave shqiptare?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mund te me thoni dicka rreth femrave shqiptare?   Wed 19 Nov 2008, 12:12

Bravo sirena . te lumte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Mund te me thoni dicka rreth femrave shqiptare?   Wed 19 Nov 2008, 13:20

babydoll shkruajti:
mire me mire . ai eshte menimi jot. po prape nuk krahasohen femrat tona me ato te botes . ne jemi sh te perkushtuara ndaj familjes ne pergjithesi

normale qe femrat shqiptare jen me te mirat,se kot su fejova me shqiptare un.sa per ate qe thot sirena un stthash qe duhet te jeni mendjelehta,po jo dhe aq shum mendjemedhaja,ju as pershendetjen nuk te ktheni......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 32
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mund te me thoni dicka rreth femrave shqiptare?   Fri 21 Nov 2008, 00:40

se mos me ke pershendet ti mua Dursak dhe sta kam kethyer Razz

tani varet se sjan te gjitha femerat Shqiptare njesoj ,po une do preferoja qe nje femer Shqiptare me mire te mos te ta kethente pershendetjen fare duke u be mendjemadhe se sa nje femer Shqiptare te ta kethente pershendetjen tende ne nje menyre jo edukuese me pak fjal "mendjelehte : nuk e di ke do preferonit ju Dursak? pastaj pak me larte e te kam then te jesh mendjemadhe kuptohet jo e teperuar ok .Shpresoj te me kuptosh drejte tani!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mund te me thoni dicka rreth femrave shqiptare?   Fri 21 Nov 2008, 10:07

Per menimin tim ska lidhje mendjemadhesia ketuja ose i te qenit mendjelehte .
Pergjithesisht femrat shqiptare jane serioze.korrekte,te dashura,te perkushtuara ndaj cdo gjeje , te pergjegjshme .....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Mund te me thoni dicka rreth femrave shqiptare?   Fri 21 Nov 2008, 13:15

booo sa nuk pertoni me shkrujt Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 32
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mund te me thoni dicka rreth femrave shqiptare?   Sun 23 Nov 2008, 00:25

te shkruarit Klajdi eshte arte i te menduarit Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Mund te me thoni dicka rreth femrave shqiptare?   Sun 23 Nov 2008, 01:46

femrat shqiptare me sa po shoh ktu ne itali jan 100 here me te mira (por te ishin pak me te buta) Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 32
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mund te me thoni dicka rreth femrave shqiptare?   Sun 23 Nov 2008, 01:52

ne caspekte jan 100 here me te mira?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Mund te me thoni dicka rreth femrave shqiptare?   Sun 23 Nov 2008, 01:54

femrat shqiptare jan me te ndjeshme,kto ktu po u ndave nuk e kan problem hic,nuk jan aq te ndjeshme sa femrat tona
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 32
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mund te me thoni dicka rreth femrave shqiptare?   Sun 23 Nov 2008, 02:01

Tani spo te kuptoj mire :ty te pelqejne femerat shqiptare ne Shqiperi apo femrat shqiptare ne Itali???????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Mund te me thoni dicka rreth femrave shqiptare?   Sun 23 Nov 2008, 02:06

femra shqiptare jan dele mo ca do ma shume Very Happy

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Mund te me thoni dicka rreth femrave shqiptare?   Sun 23 Nov 2008, 02:28

ore e kisha me kuptimin qe po i krahasoj me femrat italiane dhe konkluzioni del qe femrat tona jane me te mira Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 32
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mund te me thoni dicka rreth femrave shqiptare?   Sun 23 Nov 2008, 04:34

aaaaatehere me fal se ishte nje keqkuptim nga ana ime pastaj ,mendova se mos the qe jan me te mira femerat shqiptare qe jetojne ne Itali se sa femerat shqiptare qe jetojne ne Shqiperi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Mund te me thoni dicka rreth femrave shqiptare?   Sun 23 Nov 2008, 13:44

sa per kte pun,femrat shqiptare qe jan ktu ne itali sjan gjo hic,me mire ju ne shqiperi,ktyre ktu ju jan hap syt e sllogjikojn me
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 32
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mund te me thoni dicka rreth femrave shqiptare?   Wed 26 Nov 2008, 21:46

sjan te gjitha njesoj dhe ato gocat Shqiptar e qe jetojne ne itali smund te thuash per te gjitha qe sllogjikojne se i bie dhe ti qe nuk llogjikon Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mund te me thoni dicka rreth femrave shqiptare?   Sun 30 Nov 2008, 12:00

Femrat shqiptare jane yje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Mund te me thoni dicka rreth femrave shqiptare?   Tue 02 Dec 2008, 15:54

yje me 7 cepa Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mund te me thoni dicka rreth femrave shqiptare?   Tue 02 Dec 2008, 16:03

Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Mund te me thoni dicka rreth femrave shqiptare?   Tue 02 Dec 2008, 16:05

ja prsh babydoll eshte ikona e femrave shqiptare Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mund te me thoni dicka rreth femrave shqiptare?   Wed 03 Dec 2008, 11:17

PO durrsaku kur s'ka tjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Mund te me thoni dicka rreth femrave shqiptare?   Wed 03 Dec 2008, 15:50

kemi edhe klajdin yllin e femrave shqiptare

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Mund te me thoni dicka rreth femrave shqiptare?   Wed 03 Dec 2008, 16:13

femrat shqiptare jane si embelsira Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mund te me thoni dicka rreth femrave shqiptare?   Thu 04 Dec 2008, 10:53

Femrat shqiptare jaen si qershia mbi embelsire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Mund te me thoni dicka rreth femrave shqiptare?   Thu 04 Dec 2008, 14:52

fiu fiu nga fryn veriu ashtu jan femrat shqiptare Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 32
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mund te me thoni dicka rreth femrave shqiptare?   Fri 05 Dec 2008, 05:05

hahahah femerat shqiptare jan hallau na ruajte (large prej neve ju cunat Razz Laughing )
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Mund te me thoni dicka rreth femrave shqiptare?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Mund te me thoni dicka rreth femrave shqiptare?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Letėrsia shqiptare
» Rritet popullsia shqiptare nė Maqedoni
» ARMATA KOMBĖTARE SHQIPTARE-D E K L A R A T Ė
» Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike
» Njė orė mėsimi nė njė shkollė tė mesme amerikane, rreth krijimtarisė sė shkrimtares Kozeta Zylo

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Tema te lira-
Kėrce tek: