PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cfare nuk ju pelqen tek vetja juaj,dhe cfare do te ndryshonit?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Cfare nuk ju pelqen tek vetja juaj,dhe cfare do te ndryshonit?   Sun 31 Aug 2008, 21:10

mua prsh tek vetja ime nuk me pelqen qe jam shum i sinqerte,qe jam shum nevrik,dhe qe nuk fal kollaj.per te ndryshuar tek vetja ime......bohhh ndoshta ngjyren e syve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 35
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare nuk ju pelqen tek vetja juaj,dhe cfare do te ndryshonit?   Sun 31 Aug 2008, 22:09

Mua tek vetja ime nuk me pelqen qe fal shume shpejte...dhe nuk mund te urrej edhe ata qe e meritojne. Exclamation
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare nuk ju pelqen tek vetja juaj,dhe cfare do te ndryshonit?   Mon 01 Sep 2008, 00:26

edhe mua nuk me pelqen tek vetja se pse jam shum i drejte ju besoj shume njerezve dhe bie pre e tyre.
ndersa fizikisht nuk me pelqejne syte .

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
PubliC_EnemY
Antare aktiv
Antare aktiv
avatar

Male Numri i postimeve : 168
Age : 26
hobi juaj : sex,tv,libra
Registration date : 22/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare nuk ju pelqen tek vetja juaj,dhe cfare do te ndryshonit?   Tue 02 Sep 2008, 14:44

Mu sme pelqen te vetja se jam shume i drejt(zemer mire) dhe ka plot njerez te keqi qe te dun vec qe keqen... dhe se sillem mir dhe me ato qe se meritojne..........Genjej ndonjeher......dhe me thojne se je menjemodh kte se di pse....:S.tjeter sme pelqen se skam vullnet Sad.........te ndryshoja jo se kto gjera mund edhe te rregullohen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ana
Antar
Antar


Numri i postimeve : 99
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare nuk ju pelqen tek vetja juaj,dhe cfare do te ndryshonit?   Thu 04 Sep 2008, 22:35

edhe une kete problem kam jam shume e sinqerte dhe kam vuajtur nga kjo gje ndersa ne fizik te isha pak me e gjate.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 32
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare nuk ju pelqen tek vetja juaj,dhe cfare do te ndryshonit?   Tue 11 Nov 2008, 05:31

mua te vetja sme pelqen se jam e sinqert, zemer mire por nje gje kame te mire se su besoj kollaj njerezve kurse syte i kam jeshil do me pelqenin si ngjyra e detit ti kisha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kitushi
Antar
Antar
avatar

Female Numri i postimeve : 93
Age : 35
Vendbanimi : tirane
hobi juaj : veterinere
Registration date : 24/09/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare nuk ju pelqen tek vetja juaj,dhe cfare do te ndryshonit?   Tue 11 Nov 2008, 16:45

na u bote te gjithe e engjej mir kujdes Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare nuk ju pelqen tek vetja juaj,dhe cfare do te ndryshonit?   Wed 12 Nov 2008, 12:15

S'me pelqen qe jam sh e sinqerte dhe shume impulsive .
Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cfare nuk ju pelqen tek vetja juaj,dhe cfare do te ndryshonit?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cfare nuk ju pelqen tek vetja juaj,dhe cfare do te ndryshonit?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Enver Bytyēi:Nihilizmi dhe teoria e argumentit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Tema te lira-
Kėrce tek: