PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mirupafshim..

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
irena
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 409
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Mirupafshim..   Fri 16 Jan 2009, 02:50

mirupafshin shifemi neser mbrema ne kete ore nqs do jem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 32
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mirupafshim..   Mon 19 Jan 2009, 08:41

Mirupafshim te gjithe dhe klm sa me mire por do tu thoja qe kur te keme kohe te lire do futem patjeter tu pershendes te gjitheve nuk do ju harroj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 35
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: Mirupafshim..   Wed 21 Jan 2009, 05:39

Mirupafshim se bete nam sonte ,i rash fund e krye forumit vetem....edhe lali paska ikur .... Sleep Sleep Sleep
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Mirupafshim..   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Mirupafshim..
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Tema te lira-
Kėrce tek: