PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Horoskopi humoristike!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Horoskopi humoristike!   Sat 30 Aug 2008, 14:09

SI NDAHEN SHENJAT E HOROSKOPIT
DASHI:<<E di qe do jete shume e veshtire per ty,do te mungoj, do vuash mund te bish dhe viktime e droges. Por nuk behet ndryshe.Po iki.Tani mund te vrasesh veten>>

DEMI:<<Mos duhet ta mendojme dhe nje here.Mbase duhet ta diskutojme,pse nuk veme per nje kafe>>

BINJAKET:<<vrisja mendjen per te kujtuar se cfare kisha harruar A! PO. NDAHEMI. Po iki tani se kap pune.>>

GAFORJA:<<Dua te te them D*cka. E kam menduar ketu e dy vjet, por nuk jam akoma e sigurt. Mendoj se dua te ndahemi. Kush eshte mendimi jot?>>

LUANI:<<Akoma ketu je ti? Nuk u ndame para nje jave? A! nuk je Ana? Sorry... ndahemi>>

VIRGJERESHA:<<Ndahemi. Para se te ikesh laj pak pjatat, dhe duke ikur hidh dhe pak plerat>>

PESHORJA:<<Ne fakt ,kam nje lidhje tjeter ketu e 2 vjet,por nuk dua qe te shtyj ,ke kohe ,mendohu sa te duash>>

AKREPI:<<Mund te ndahemi, mund te vete me te tjera/e,por ti nuk do vesh me asnje.Kurre!>>

SHIGJETARI:<<Kush ka qejf per tu ndare tani.Lere me mire.Takohemi ndonjehere tjeter per ta diskutuar>>

BRICJAPI:<<Kam ardhur ne kontakt une me avokatin, letrat per divorcin jane mbi tavoline,mund te firmosesh. Cfare?! Nuk jemi te martuar>>

UJORI:Mesazh ne telefon:<<E dashur ,jame me pushime ne Afrike, mund te mungoj per 6 muaj,keshtu qe ndahemi>>

PESHQIT: <<Mirupafshim dashuria ime e pare,nuk kam me lot per te derdhur, nuk kam me fjale per te thene, po dale me mire per ndonje kafe>>

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Horoskopi humoristike!   Wed 24 Dec 2008, 13:08

e she qe sduhet ti besosh????
shif se ca thote per mua dashi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Horoskopi humoristike!   Wed 24 Dec 2008, 13:10

as une si besoj ja ca thote ujori per mua nuk eshte aspak e vertet

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.top-forum.net
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Horoskopi humoristike!   Thu 15 Jan 2009, 11:54

Noiher dhe qellojne . Po eshte koincidence besoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 35
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: Horoskopi humoristike!   Tue 20 Jan 2009, 04:01

jo mua ma qelloj hahhaha une zakonisht beja interesanten haahahha.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Horoskopi humoristike!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Horoskopi humoristike!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Briliana Shaova:Puthja
» Shaban Cakoli: KĖNGĖ HUMORISTIKE

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Shkencat sociale ::..ஜ :: Astrologjia-
Kėrce tek: