PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Perizoma apo Slip

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Perizoma apo Slip   Thu 28 Aug 2008, 20:29

Cfare vishni me shpeshe dmth per te brendshmet Perizoma ose si thuhet ne Shqiperi Tanga apo Slip ??
Cfare ngjyre edhe cfare modeleshe ju pelqejne me shume ??
Po per patnerin cfare do ju pelqente te vishte ?? Edhe cfare ngjyre ??

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Perizoma apo Slip   Fri 02 Jan 2009, 15:38

te dyja me pelqejne dhe perizomat dhe slip
te gjitha ngjyrat do me pelqenin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Perizoma apo Slip
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Arti dhe Kultura ::..ஜ :: Moda dhe estetika-
Kėrce tek: