PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kush Skuader Ju pelqen me shum!?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 26
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Kush Skuader Ju pelqen me shum!?   Thu 28 Aug 2008, 20:16

Jeni tifoz i basketbollit ?
Kush skuader ju pelqen me shum edhe kush lojtar ??
Jepni mendimin tuaj....

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 32
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Kush Skuader Ju pelqen me shum!?   Wed 24 Dec 2008, 12:24

me pelqen basketbolli shume . me pelq. NBA maroj fare per ato sportistat por qe s'jua di emrat.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kush Skuader Ju pelqen me shum!?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Fatmir Halimi: Rolan Barti dhe aventura e shenjave
» Nga Flori Bruqi:Kush ėshtė Behgjet Pacolli ??
» Bajram (Gjergj) Kabashi: Kush po pėrgojon e kush po e thotė tė vėrtetėn!?
» Kush ėshtė vajza tė cilėn nė 19:30 e presin nė "randez-vous" mbi tre milionė shqiptarė!
» Kush i tha Zahir Pajazitit ta vranė Dr. Rugoven?-Flet Hasan Zeneli, bashkėluftėtar i Zahir Pajazitit: Duhet tė zbardhet vrasja e Zahirit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Sporti::..ஜ :: Sportet e tjera-
Kėrce tek: