PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cili Esht Filmi Juaj Me i Preferuar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Cili Esht Filmi Juaj Me i Preferuar   Thu 28 Aug 2008, 20:06

na tregoni se cili eshte filmi juaj i preferuar , cili ju ka lene ndonje pershtypje te vecante ??

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cili Esht Filmi Juaj Me i Preferuar   Fri 02 Jan 2009, 16:46

WANTED -Filmi qe kam pare se fundmi dhe m ka pelqy sh.
Mulan
Shrek1.2.3
Simba
Keto te tre nga filmat me kartona
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 35
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cili Esht Filmi Juaj Me i Preferuar   Wed 28 Jan 2009, 22:33

mua me shumti me ka pelqyer filmi me i ri i Will Smith 7 Jetet

e nga filmat vizatimor

Bukuroshja dhe Bisha
Simba
Shrek
Anastazia etj. etj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cili Esht Filmi Juaj Me i Preferuar   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cili Esht Filmi Juaj Me i Preferuar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shyhrete Behluli ėshtė sėmur !
» Avni Rustemi ne syte e Eqerem bej Vlores
» Mentor Thaqi:P-PS (Para-PostSkriptum): Kur tė ndiqet miza nė primje, cili i arritjes nuk ėshtė fort i lavdueshėm!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Arti dhe Kultura ::..ஜ :: Kinematografia-
Kėrce tek: