PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cfare Filmi, Serial apo Animat na sygjeroni

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Cfare Filmi, Serial apo Animat na sygjeroni   Thu 28 Aug 2008, 20:06

ketu cdo person te na sygjeroj ndonje film, serial, animat apo ndonje gje tjeter pasi ketu ka shume te fiksuar mbas kinematografise ( Edhe un )

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: WANTED(Angelina Jolie)   Sun 31 Aug 2008, 21:18

eshte film fantastik,un e kam pare ne kinema.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Cfare Filmi, Serial apo Animat na sygjeroni
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Enver Bytyēi:Nihilizmi dhe teoria e argumentit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Arti dhe Kultura ::..ஜ :: Kinematografia-
Kėrce tek: