PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Moda Shqiptare

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Moda Shqiptare   Thu 28 Aug 2008, 20:05

A ndiqet moda nga te rinjte shqipetare ?
Ju e ndiqni moden ?

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Moda Shqiptare   Fri 02 Jan 2009, 15:42

Moda ndiqet sh ne Shqiperi.
edhe une e ndjek moden me aq sa mundem.
Ndonjehere edhe pse mendoj qe sduhet te jemit e fiksuar mbas ndjekjes se modes sepse cdokush e krijon ved moden
ne menyren e te veshurit qe ai /o person pelqen te veshe ose te mbathe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Moda Shqiptare
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Letėrsia shqiptare
» Rritet popullsia shqiptare nė Maqedoni
» ARMATA KOMBĖTARE SHQIPTARE-D E K L A R A T Ė
» Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike
» Nuk kemi besuar se ekziston njė organizim kaq i mirė i FFSHGJ-sė dhe i klubeve shqiptare nė Gjermani

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Arti dhe Kultura ::..ஜ :: Moda dhe estetika-
Kėrce tek: