PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 C'mendoni per takat e kepuceve femerore???

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: C'mendoni per takat e kepuceve femerore???   Thu 28 Aug 2008, 16:02

Jane te shumellojshme dhe thone madje se jane te demshme per shendetin.
I kemi pare ne lojra sexuale( perverse ose jo). ti veshin xhuxhet dhe lloj lloj njerezish.

Une kam pershtypjen se keni shume per te thene per takat e femrave per te cilat sot thone se jane ne mode te fshataret e migruara ne tirane.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.ToP-FoRuM.NeT
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: C'mendoni per takat e kepuceve femerore???   Fri 02 Jan 2009, 15:40

Une takat i kam sh qejf & i vesh shume.
Por qe takat per femrat jane. Dhe ke shume me shume paraqitje me taka se me atlete
mendimi im
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
C'mendoni per takat e kepuceve femerore???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Arti dhe Kultura ::..ஜ :: Moda dhe estetika-
Kėrce tek: